14 Haziran 2012 Perşembe

Andrey Kartashov

Andrey Kartashov batı Ukrayna Uzhgorod, Transcarpathia,ya başkentlik yapan antik kentinde 1974 yılında doğdu. Karpat dağlarında, görkemli açık alanların, etrafındaki dünya için özel bir duygu uyanmış, yosunlu taşlar ve antik kaleler ve pitoresk yamaçlarında nihayet sanat hayatını ayırmaya karar götürdü. Andrey 1995 yılında, Uzhgorod Uygulamalı Sanatlar Koleji'nden mezun oldu. 

Onun üst düzey projesi yılın en iyi çalışma projesi olarak görülmesi ve ona Sanatlar Akademisi'nde Lvov, giriş sınavları olmadan, kayıt hakkı kazandırmış oldu. 

Ancak, Andrey için, Lvov öğrenimi yeterli olmayacaktır; sanat için sadece en iyi akademi St Petersburg, ki mümkün olan en yüksek kalitede eğitim arzusunu tatmin edeceginin burası oldugunu söyledi. Andrey Kartashov St Petersburg',da grinin çeşitli tonları ayırt etmek, Karpatlar,ın parlak ve büyüleyici doğal güzelliği ile çevrili güzellikleri resmetmek icin her zaman kalpten çalışarak daha zor bir beceriyi öğrenmek zorunda kaldı.
 (ikinci bilgi!)
Kartashov Andrey Ukrayna,nin kasabası Uzhgorod,da 1974 de doğdu.
1990 Uzhgorod Uygulamalı Sanatlar Koleji.1994 - Uluslararası 'Carpathian sonbahar - 94' planlayıcısı olarak görev aldı. 1995 - Tez 'Uygarlık Sesi "başlığını attı. Hibe Başlarken: 'Yılın En İyi Diploma' giriş sınavı olmadan Sanatlar Akademisi Lvov,a başvurma hakkına sahip oldu. 

1995 ve 1998 yılları arasında - Akademi salonlarında yıllık güz sergilerinde yer aldı.
1996 - Serbest öğrenci Prof Neprintsev's ve Prof Sokolov,un çalışmalarina katılarak, St-Petersburg taşındı.

1996 - Almanya'nın Köln şehrinde öğrenci sanat sergisinde görev aldı.
1997 - John Nicholson Güzel Sanatlar & Değer' (Londra)
1998 - Sanat Rus Repin Akademi. ikinci kez John Nicholson Güzel Sanatlar & Değer' açık artırmada yer aldı.

1999 - Prof Kaliuta başkanlığında Birinci yıl onur mezunu. Yapıtlarını ve metodik örnekleri olarak Güzel Sanatlar Barcelona Akademisi Rektörü tarafından satın alındı, Üniversitesi Metodik Fonu'na aktarılıyor. 2000 - Prof Lavrenko yönetiminde İkinci yıl mezun. 'Yönetim Kurulu Övgü' yarışmasında 'Yılın En İyi Sketch' Birincilik Ödülü.

2000 - Sergi "Gerçek sanat ', St-Petersburg görev aldı.
2001 - Prof Pimenov yönetimindeki şövale boyama atölyesi.
2003 - Çin Sanatlar Akademisi'nin bir mobil sergisinde görev aldı.
2004 - Master sınıfları çalıştırmak ve öğretmek Çin'e davet edildi. (Pekin, Chin-Dao, shouguang, Tinang.) 2004 - St-Petersburg Sanatçılar Birliği'nde bir sergi. Sanatlar Eserleri Fonu Akademisi, Rusya, Almanya, İspanya, ABD, Çin, Fransa ve Kanada'da özel koleksiyonlarda bulunmaktadır.
2005 - yaratıcı çalışma, Sanatçılar Birliği ve Manege sezonluk sergide yer alıyor. Eserleri İngiltere, ABD, Kanada, Fransa, İspanya, Polonya, Ukrayna ve Rusya müzelerinde ve özel koleksiyonlarda bulunur.
 
Link

araştırma/forschung/research: icik yakup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder